Home Home Appliances Vacuum cleaners VACUUM CLEANER GAS 18V-1 #06019C6200 Bitter. BOSCH
product image
product image
VACUUM CLEANER GAS 18V-1 #06019C6200 Bitter. BOSCH
Out of Stock
  • Unit: Piece
  • Country: Germany
  • Code: 931717
  • Brand: BOSCH
  • Description
  • Features
logo
Related Products
Vacuum cleaner vertical R.8758 2-1 in 1000W black. RAF
Vacuum cleaner R.8710P 800W 17000 Pa bitter. RAF
მტვერსასრუტი უსადენო  A.80852  3-1-ში 120W  9500 Pa  2200 mA/h   მწარ. AKANE
Vacuum cleaner 20V 20L DC825Z black.  d e l i
მტვერსასრუტი ვერტიკალური  ACL-8763  2-1-ში  600W  მწარ. ACKILISS
მტვერსასრუტი  A.80859  3200W  17000 Pa   მწარ. AKANE