Home Electricity Circuit breaker Electric protector 1*16A C 4,5 kA 4VTB-1C16 VIKO
product image
product image
Electric protector 1*16A C 4,5 kA 4VTB-1C16 VIKO
  • Unit: Piece
  • Country: Turkey
  • Code: 927217
  • Brand: VIKO
  • Description
  • Features
Type: C;
poles: 1;
Ampere (A): 16;
Color: White;
logo
Related Products
Electric protector contact 95A 11S 230V AC Viko
Electric protector 1*50 A C Hanger
2.00
Electric protector contact 25A 10S 230V AC Viko
Electric protector contact 18A 10S 230V AC Viko