Home Electricity Circuit breaker Electric protector 3*63A C 4.5 kA 6VTB-3C63 VIKO
product image
product image
Electric protector 3*63A C 4.5 kA 6VTB-3C63 VIKO
  • Unit: Piece
  • Country: Turkey
  • Code: 927214
  • Brand: VIKO
  • Description
  • Features
Type: C;
poles: 3;
Ampere (A): 63;
logo
Related Products
Electric protector 2*20A C 3KA Viko
12.90
Electric protector KAP 2P 32A 30mA