Home Electricity Circuit breaker Electric protector 3*80A C 6 kA 6VTB-3C80 VIKO
product image
product image
Electric protector 3*80A C 6 kA 6VTB-3C80 VIKO
  • Unit: Piece
  • Country: Turkey
  • Code: 927215
  • Brand: VIKO
  • Description
  • Features
logo
Related Products
Electric protector KAP 2P 32A 30mA